Kalvarijų g. 204B, Vilnius Kordinatės: 54.716285, 25.284598

+37061812495

Ratų montavimas ir balansavimas

Montuojame ir balansuojame ratus

Aukštos kokybės Itališkos „Raviglioli“ ratų montavimo staklės leidžia nepriekaištingai atlikti ratų montavimo ir balansavimo darbus.

RATŲ MONTAVIMAS yra remonto operacija du kartus per metus vairuotojus “priverčianti” apsilankyti autoservise. Svarbus yra geras ratų balansavimas, nes esant blogam rato balansavimui važiuojant atsiranda išcentrinės jėgos, kurios gadina automobilio važiuoklės dalis, netolygiai dyla padangos, tokį automobilį vairuoti tampa nesaugu.

Padangų montavimas

Ratų montavimas ir balansavimas
Ratų montavimas ir balansavimas

Profesionalų nuomone, nė viena automobilio dalis nereikalauja tokio kruopštaus dėmesio, priežiūros ir atidumo, kaip padangos. Padangos užtikrina automobiliui tvirtą ir tamprų sukibimą su kelio danga. Nuo padangų būklės labai priklauso automobilio vairuotojo ir keleivių saugumas. O mūsų gyvenimo būdo tempas ir šiuolaikinio žmogaus dinamiškumas žymiai sumažina laiką, skirtą automobilio priežiūrai, tad leiskite tuo pasirūpinti profesionalams!

Verta dėmesio, nes:
1. Ratai bus nuimti, sumontuoti, subalansuoti ir vėl uždėti už ypač palankią kainą;
2. Galėsite džiaugtis aukšta paslaugos kokybe, o tuo pačiu ir sutaupyti;
3. Pasiūlymas galioja tiek lietiems, tiek skardiniams ratams;
4. Tinkamai subalansuotos padangos užtikrins važiavimo patogumą ir tarnaus ilgiau;
5. Nesubalansuotos padangos gali sukelti vairo vibraciją, dėl to Jūs galite greičiau pavargti, taip pat dėvisi automobilio padangos ir pakaba;
6. Saugus vairavimas kelyje tiesiogiai priklauso nuo Jūsų automobilio techninės būklės;
7. Tam, kad stabdymo kelias būtų saugus ir manevruojant automobilis išliktų stabilus, pasirūpinkite savo automobilio ratų suvedimu;

Kolektyve dirbantys didelę patirtį turintys meistrai Jūsų automobiliu pasirūpins profesionaliai. Tad atiduokite savo automobilį į geras rankas, sutaupykite ir pasiruoškite žiemos sezonui! Ratų balansavimui šiame autoservise naudojami tik aukščiausios kokybės svareliai! Čia dirbama greitai, kokybiškai ir punktualiai, čia svarbus kiekvienas klientas ir visada stengiamasi suteikti profesionalias bei kokybiškas paslaugas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.